Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Dworzec Główny04:40
Brama Wyżynna04:42
Żabi Kruk04:43
Akademia Muzyczna04:45
Brama Żuławska04:46
Mostek04:47
Miałki Szlak (n/ż)04:48
Węzeł Elbląska (n/ż)04:49
Błonia04:50
Tarcice04:51
Michałki (n/ż)04:52
Rafineria
 
04:53
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo04:552 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)04:563 min.
 
Przejazdowo Jesionowa04:574 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)04:585 min.
 
Bogatka III (n/ż)04:596 min.
 
Bogatka II05:007 min.
 
Bogatka I (n/ż)05:018 min.
 
Wiślinka Szkolna05:0310 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)05:0512 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:0815 min.
 
Falowa (n/ż)05:0916 min.
 
Kanałowa (n/ż)05:1017 min.
 
Turystyczna (n/ż)05:1118 min.
 
Forsycji (n/ż)05:1118 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)05:1219 min.
 
Lazurowa05:1320 min.
 
Orlinki (n/ż)05:1421 min.
 
Kwiatowa05:1522 min.
 
Boguckiego (n/ż)05:1623 min.
 
Trałowa - Szkoła05:1724 min.
 
Kempingowa05:1825 min.
 
Węgorzowa05:1926 min.
 
Przystań05:2027 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)05:2128 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)05:2128 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)05:2229 min.
 
Świbnieńska III05:2431 min.
 
Przegalińska (n/ż)05:2532 min.
 
Przegalina05:2633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy