Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie18:34
Dworzec Główny18:36
Brama Wyżynna18:38
Żabi Kruk18:40
Akademia Muzyczna18:42
Brama Żuławska18:43
Mostek18:44
Miałki Szlak (n/ż)18:45
Węzeł Elbląska (n/ż)18:46
Błonia18:47
Tarcice18:48
Michałki (n/ż)18:50
Rafineria
 
18:51
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo18:532 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)18:554 min.
 
Przejazdowo Jesionowa18:565 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)18:576 min.
 
Bogatka III (n/ż)18:587 min.
 
Bogatka II19:009 min.
 
Bogatka I (n/ż)19:0110 min.
 
Wiślinka Szkolna19:0312 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)19:0514 min.
 
Sobieszewo Wyspa19:0817 min.
 
Falowa (n/ż)19:0918 min.
 
Kanałowa (n/ż)19:1019 min.
 
Turystyczna (n/ż)19:1221 min.
 
Forsycji (n/ż)19:1221 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)19:1322 min.
 
Lazurowa19:1423 min.
 
Orlinki (n/ż)19:1524 min.
 
Kwiatowa19:1625 min.
 
Boguckiego (n/ż)19:1726 min.
 
Trałowa - Szkoła19:1827 min.
 
Kempingowa19:1928 min.
 
Węgorzowa19:2029 min.
 
Przystań19:2130 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)19:2231 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)19:2231 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)19:2332 min.
 
Świbnieńska III19:2534 min.
 
Przegalińska (n/ż)19:2635 min.
 
Przegalina19:2736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy