Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Wały Piastowskie15:38
Dworzec Główny15:41
Brama Wyżynna15:44
Żabi Kruk15:46
Akademia Muzyczna15:48
Brama Żuławska15:49
Mostek15:50
Miałki Szlak (n/ż)15:51
Węzeł Elbląska (n/ż)15:52
Błonia15:53
Tarcice15:54
Michałki (n/ż)15:56
Rafineria
 
15:58
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo16:002 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)16:024 min.
 
Przejazdowo Jesionowa16:035 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)16:046 min.
 
Bogatka III (n/ż)16:057 min.
 
Bogatka II16:079 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:0810 min.
 
Wiślinka Szkolna16:1012 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)16:1315 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:1618 min.
 
Falowa (n/ż)16:1719 min.
 
Kanałowa (n/ż)16:1820 min.
 
Turystyczna (n/ż)16:2022 min.
 
Forsycji (n/ż)16:2022 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)16:2123 min.
 
Lazurowa16:2224 min.
 
Orlinki (n/ż)16:2325 min.
 
Kwiatowa16:2426 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:2527 min.
 
Trałowa - Szkoła16:2628 min.
 
Kempingowa16:2729 min.
 
Węgorzowa16:2830 min.
 
Przystań16:2931 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)16:3032 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)16:3032 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)16:3133 min.
 
Świbnieńska III16:3335 min.
 
Przegalińska (n/ż)16:3537 min.
 
Przegalina16:3638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy