Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Dworzec Główny04:43
Brama Wyżynna04:45
Żabi Kruk04:46
Akademia Muzyczna04:48
Brama Żuławska04:49
Mostek04:50
Miałki Szlak (n/ż)04:51
Węzeł Elbląska (n/ż)04:52
Błonia04:53
Tarcice04:54
Michałki (n/ż)04:55
Rafineria
 
04:56
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo04:582 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)04:593 min.
 
Przejazdowo Jesionowa05:004 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)05:015 min.
 
Bogatka III (n/ż)05:026 min.
 
Bogatka II05:037 min.
 
Bogatka I (n/ż)05:048 min.
 
Wiślinka Szkolna05:0610 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)05:0812 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:1115 min.
 
Falowa (n/ż)05:1216 min.
 
Kanałowa (n/ż)05:1317 min.
 
Turystyczna (n/ż)05:1418 min.
 
Forsycji (n/ż)05:1418 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)05:1519 min.
 
Lazurowa05:1620 min.
 
Orlinki (n/ż)05:1721 min.
 
Kwiatowa05:1822 min.
 
Boguckiego (n/ż)05:1923 min.
 
Trałowa - Szkoła05:2024 min.
 
Kempingowa05:2125 min.
 
Węgorzowa05:2226 min.
 
Przystań05:2327 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)05:2428 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)05:2428 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)05:2529 min.
 
Świbnieńska III05:2731 min.
 
Przegalińska (n/ż)05:2832 min.
 
Przegalina05:2933 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy