Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie14:08
Dworzec Główny14:11
Brama Wyżynna14:14
Żabi Kruk14:16
Akademia Muzyczna14:18
Brama Żuławska14:19
Mostek14:20
Miałki Szlak (n/ż)14:21
Węzeł Elbląska (n/ż)14:22
Błonia14:23
Tarcice14:24
Michałki (n/ż)14:26
Rafineria
 
14:28
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo14:302 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)14:324 min.
 
Przejazdowo Jesionowa14:335 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)14:346 min.
 
Bogatka III (n/ż)14:357 min.
 
Bogatka II14:379 min.
 
Bogatka I (n/ż)14:3810 min.
 
Wiślinka Szkolna14:4012 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)14:4315 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:4618 min.
 
Falowa (n/ż)14:4719 min.
 
Kanałowa (n/ż)14:4820 min.
 
Turystyczna (n/ż)14:5022 min.
 
Forsycji (n/ż)14:5022 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)14:5123 min.
 
Lazurowa14:5224 min.
 
Orlinki (n/ż)14:5325 min.
 
Kwiatowa14:5426 min.
 
Boguckiego (n/ż)14:5527 min.
 
Trałowa - Szkoła14:5628 min.
 
Kempingowa14:5729 min.
 
Węgorzowa14:5830 min.
 
Przystań14:5931 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)15:0032 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)15:0032 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)15:0133 min.
 
Świbnieńska III15:0335 min.
 
Przegalińska (n/ż)15:0537 min.
 
Przegalina15:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy