Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie13:04
Dworzec Główny13:06
Brama Wyżynna13:08
Żabi Kruk13:10
Akademia Muzyczna13:12
Brama Żuławska13:13
Mostek13:14
Miałki Szlak (n/ż)13:15
Węzeł Elbląska (n/ż)13:16
Błonia13:17
Tarcice13:18
Michałki (n/ż)13:20
Rafineria
 
13:21
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo13:232 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)13:254 min.
 
Przejazdowo Jesionowa13:265 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)13:276 min.
 
Bogatka III (n/ż)13:287 min.
 
Bogatka II13:309 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:3110 min.
 
Wiślinka Szkolna13:3312 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:3615 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:3918 min.
 
Falowa (n/ż)13:4019 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:4120 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:4322 min.
 
Forsycji (n/ż)13:4322 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)13:4423 min.
 
Lazurowa13:4524 min.
 
Orlinki (n/ż)13:4625 min.
 
Kwiatowa13:4726 min.
 
Boguckiego (n/ż)13:4827 min.
 
Trałowa - Szkoła13:4928 min.
 
Kempingowa13:5029 min.
 
Węgorzowa13:5130 min.
 
Przystań13:5231 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)13:5332 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)13:5332 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)13:5433 min.
 
Świbnieńska III13:5635 min.
 
Przegalińska (n/ż)13:5736 min.
 
Przegalina13:5837 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy