Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Dworzec Główny04:20
Brama Wyżynna04:22
Żabi Kruk04:23
Akademia Muzyczna04:25
Brama Żuławska04:26
Mostek04:27
Miałki Szlak (n/ż)04:28
Węzeł Elbląska (n/ż)04:29
Błonia04:30
Tarcice04:31
Michałki (n/ż)04:32
Rafineria
 
04:33
0 min.
 
Przejazdowo Dobrowo04:352 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)04:363 min.
 
Przejazdowo Jesionowa04:374 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)04:385 min.
 
Bogatka III (n/ż)04:396 min.
 
Bogatka II04:407 min.
 
Bogatka I (n/ż)04:418 min.
 
Wiślinka Szkolna04:4310 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)04:4512 min.
 
Sobieszewo Wyspa04:4815 min.
 
Falowa (n/ż)04:4916 min.
 
Kanałowa (n/ż)04:5017 min.
 
Turystyczna (n/ż)04:5118 min.
 
Forsycji (n/ż)04:5118 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)04:5219 min.
 
Lazurowa04:5320 min.
 
Orlinki (n/ż)04:5421 min.
 
Kwiatowa04:5522 min.
 
Boguckiego (n/ż)04:5623 min.
 
Trałowa - Szkoła04:5724 min.
 
Kempingowa04:5825 min.
 
Węgorzowa04:5926 min.
 
Przystań05:0027 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)05:0128 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)05:0128 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)05:0229 min.
 
Świbnieńska III05:0431 min.
 
Przegalińska (n/ż)05:0532 min.
 
Przegalina05:0633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy