Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie15:54
Dworzec Główny15:56
Brama Wyżynna15:59
Żabi Kruk16:01
Akademia Muzyczna16:03
Brama Żuławska16:04
Mostek16:05
Miałki Szlak (n/ż)16:06
Węzeł Elbląska (n/ż)16:07
Błonia16:08
Tarcice16:09
Michałki (n/ż)
 
16:11
0 min.
 
Rafineria16:121 min.
 
Przejazdowo Dobrowo16:143 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)16:165 min.
 
Przejazdowo Jesionowa16:176 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)16:187 min.
 
Bogatka III (n/ż)16:198 min.
 
Bogatka II16:2110 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:2211 min.
 
Wiślinka Szkolna16:2413 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)16:2716 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:3019 min.
 
Falowa (n/ż)16:3120 min.
 
Kanałowa (n/ż)16:3221 min.
 
Turystyczna (n/ż)16:3423 min.
 
Forsycji (n/ż)16:3423 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)16:3524 min.
 
Lazurowa16:3625 min.
 
Orlinki (n/ż)16:3726 min.
 
Kwiatowa16:3827 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:3928 min.
 
Trałowa - Szkoła16:4029 min.
 
Kempingowa16:4130 min.
 
Węgorzowa16:4231 min.
 
Przystań16:4332 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)16:4433 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)16:4433 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)16:4534 min.
 
Świbnieńska III16:4736 min.
 
Przegalińska (n/ż)16:4938 min.
 
Przegalina16:5039 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy