Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie10:34
Dworzec Główny10:36
Brama Wyżynna10:38
Żabi Kruk10:40
Akademia Muzyczna10:42
Brama Żuławska10:43
Mostek10:44
Miałki Szlak (n/ż)10:45
Węzeł Elbląska (n/ż)10:46
Błonia10:47
Tarcice10:48
Michałki (n/ż)
 
10:50
0 min.
 
Rafineria10:511 min.
 
Przejazdowo Dobrowo10:533 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)10:555 min.
 
Przejazdowo Jesionowa10:566 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)10:577 min.
 
Bogatka III (n/ż)10:588 min.
 
Bogatka II11:0010 min.
 
Bogatka I (n/ż)11:0111 min.
 
Wiślinka Szkolna11:0313 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)11:0515 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:0818 min.
 
Falowa (n/ż)11:0919 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:1020 min.
 
Turystyczna (n/ż)11:1222 min.
 
Forsycji (n/ż)11:1222 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)11:1323 min.
 
Lazurowa11:1424 min.
 
Orlinki (n/ż)11:1525 min.
 
Kwiatowa11:1626 min.
 
Boguckiego (n/ż)11:1727 min.
 
Trałowa - Szkoła11:1828 min.
 
Kempingowa11:1929 min.
 
Węgorzowa11:2030 min.
 
Przystań11:2131 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)11:2232 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)11:2232 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)11:2333 min.
 
Świbnieńska III11:2535 min.
 
Przegalińska (n/ż)11:2636 min.
 
Przegalina11:2737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy