Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Dworzec Główny07:16
Brama Wyżynna07:18
Żabi Kruk07:20
Akademia Muzyczna07:22
Brama Żuławska07:23
Mostek07:24
Miałki Szlak (n/ż)07:25
Węzeł Elbląska (n/ż)07:26
Błonia07:27
Tarcice07:28
Michałki (n/ż)
 
07:30
0 min.
 
Rafineria07:311 min.
 
Przejazdowo Dobrowo07:333 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)07:355 min.
 
Przejazdowo Jesionowa07:366 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)07:377 min.
 
Bogatka III (n/ż)07:388 min.
 
Bogatka II07:4010 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:4111 min.
 
Wiślinka Szkolna07:4313 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)07:4515 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:4818 min.
 
Falowa (n/ż)07:4919 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:5020 min.
 
Turystyczna (n/ż)07:5222 min.
 
Forsycji (n/ż)07:5222 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)07:5323 min.
 
Lazurowa07:5424 min.
 
Orlinki (n/ż)07:5525 min.
 
Kwiatowa07:5626 min.
 
Boguckiego (n/ż)07:5727 min.
 
Trałowa - Szkoła07:5828 min.
 
Kempingowa07:5929 min.
 
Węgorzowa08:0030 min.
 
Przystań08:0131 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)08:0232 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)08:0232 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)08:0333 min.
 
Świbnieńska III08:0535 min.
 
Przegalińska (n/ż)08:0636 min.
 
Przegalina08:0737 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy