Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie19:58
Dworzec Główny20:00
Brama Wyżynna20:02
Żabi Kruk20:04
Akademia Muzyczna20:06
Brama Żuławska20:07
Mostek20:08
Miałki Szlak (n/ż)20:09
Węzeł Elbląska (n/ż)20:10
Błonia20:11
Tarcice20:12
Michałki (n/ż)
 
20:14
0 min.
 
Rafineria20:151 min.
 
Przejazdowo Dobrowo20:173 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)20:195 min.
 
Przejazdowo Jesionowa20:206 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)20:217 min.
 
Bogatka III (n/ż)20:228 min.
 
Bogatka II20:2410 min.
 
Bogatka I (n/ż)20:2511 min.
 
Wiślinka Szkolna20:2713 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)20:2915 min.
 
Sobieszewo Wyspa20:3218 min.
 
Falowa (n/ż)20:3319 min.
 
Kanałowa (n/ż)20:3420 min.
 
Turystyczna (n/ż)20:3622 min.
 
Forsycji (n/ż)20:3622 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)20:3723 min.
 
Lazurowa20:3824 min.
 
Orlinki (n/ż)20:3925 min.
 
Kwiatowa20:4026 min.
 
Boguckiego (n/ż)20:4127 min.
 
Trałowa - Szkoła20:4228 min.
 
Kempingowa20:4329 min.
 
Węgorzowa20:4430 min.
 
Przystań20:4531 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)20:4632 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)20:4632 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)20:4733 min.
 
Świbnieńska III20:4935 min.
 
Przegalińska (n/ż)20:5036 min.
 
Przegalina20:5137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy