Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wały Piastowskie17:12
Dworzec Główny17:15
Brama Wyżynna17:18
Żabi Kruk17:20
Akademia Muzyczna17:22
Brama Żuławska17:23
Mostek17:24
Miałki Szlak (n/ż)17:25
Węzeł Elbląska (n/ż)17:26
Błonia17:27
Tarcice17:28
Michałki (n/ż)
 
17:30
0 min.
 
Rafineria17:322 min.
 
Przejazdowo Dobrowo17:344 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)17:366 min.
 
Przejazdowo Jesionowa17:377 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)17:388 min.
 
Bogatka III (n/ż)17:399 min.
 
Bogatka II17:4111 min.
 
Bogatka I (n/ż)17:4212 min.
 
Wiślinka Szkolna17:4414 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)17:4717 min.
 
Sobieszewo Wyspa17:5020 min.
 
Falowa (n/ż)17:5121 min.
 
Kanałowa (n/ż)17:5222 min.
 
Turystyczna (n/ż)17:5424 min.
 
Forsycji (n/ż)17:5424 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)17:5525 min.
 
Lazurowa17:5626 min.
 
Orlinki (n/ż)17:5727 min.
 
Kwiatowa17:5828 min.
 
Boguckiego (n/ż)17:5929 min.
 
Trałowa - Szkoła18:0030 min.
 
Kempingowa18:0131 min.
 
Węgorzowa18:0232 min.
 
Przystań18:0333 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)18:0434 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)18:0434 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)18:0535 min.
 
Świbnieńska III18:0737 min.
 
Przegalińska (n/ż)18:0939 min.
 
Przegalina18:1040 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy