Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wały Piastowskie19:14
Dworzec Główny19:16
Brama Wyżynna19:18
Żabi Kruk19:20
Akademia Muzyczna19:22
Brama Żuławska19:23
Mostek19:24
Miałki Szlak (n/ż)19:25
Węzeł Elbląska (n/ż)19:26
Błonia
 
19:27
0 min.
 
Tarcice19:281 min.
 
Michałki (n/ż)19:303 min.
 
Rafineria19:314 min.
 
Przejazdowo Dobrowo19:336 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)19:358 min.
 
Przejazdowo Jesionowa19:369 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)19:3710 min.
 
Bogatka III (n/ż)19:3811 min.
 
Bogatka II19:4013 min.
 
Bogatka I (n/ż)19:4114 min.
 
Wiślinka Szkolna19:4316 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)19:4518 min.
 
Sobieszewo Wyspa19:4821 min.
 
Falowa (n/ż)19:4922 min.
 
Kanałowa (n/ż)19:5023 min.
 
Turystyczna (n/ż)19:5225 min.
 
Forsycji (n/ż)19:5225 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)19:5326 min.
 
Lazurowa19:5427 min.
 
Orlinki (n/ż)19:5528 min.
 
Kwiatowa19:5629 min.
 
Boguckiego (n/ż)19:5730 min.
 
Trałowa - Szkoła19:5831 min.
 
Kempingowa19:5932 min.
 
Węgorzowa20:0033 min.
 
Przystań20:0134 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)20:0235 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)20:0235 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)20:0336 min.
 
Świbnieńska III20:0538 min.
 
Przegalińska (n/ż)20:0639 min.
 
Przegalina20:0740 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy