Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie12:34
Dworzec Główny12:36
Brama Wyżynna12:38
Żabi Kruk12:40
Akademia Muzyczna12:42
Brama Żuławska12:43
Mostek12:44
Miałki Szlak (n/ż)12:45
Węzeł Elbląska (n/ż)12:46
Błonia
 
12:47
0 min.
 
Tarcice12:481 min.
 
Michałki (n/ż)12:503 min.
 
Rafineria12:514 min.
 
Przejazdowo Dobrowo12:536 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)12:558 min.
 
Przejazdowo Jesionowa12:569 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)12:5710 min.
 
Bogatka III (n/ż)12:5811 min.
 
Bogatka II13:0013 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:0114 min.
 
Wiślinka Szkolna13:0316 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:0518 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:0821 min.
 
Falowa (n/ż)13:0922 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:1023 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:1225 min.
 
Forsycji (n/ż)13:1225 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)13:1326 min.
 
Lazurowa13:1427 min.
 
Orlinki (n/ż)13:1528 min.
 
Kwiatowa13:1629 min.
 
Boguckiego (n/ż)13:1730 min.
 
Trałowa - Szkoła13:1831 min.
 
Kempingowa13:1932 min.
 
Węgorzowa13:2033 min.
 
Przystań13:2134 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)13:2235 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)13:2235 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)13:2336 min.
 
Świbnieńska III13:2538 min.
 
Przegalińska (n/ż)13:2639 min.
 
Przegalina13:2740 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy