Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie10:34
Dworzec Główny10:36
Brama Wyżynna10:38
Żabi Kruk10:40
Akademia Muzyczna10:42
Brama Żuławska10:43
Mostek10:44
Miałki Szlak (n/ż)10:45
Węzeł Elbląska (n/ż)10:46
Błonia
 
10:47
0 min.
 
Tarcice10:481 min.
 
Michałki (n/ż)10:503 min.
 
Rafineria10:514 min.
 
Przejazdowo Dobrowo10:536 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)10:558 min.
 
Przejazdowo Jesionowa10:569 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)10:5710 min.
 
Bogatka III (n/ż)10:5811 min.
 
Bogatka II11:0013 min.
 
Bogatka I (n/ż)11:0114 min.
 
Wiślinka Szkolna11:0316 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)11:0518 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:0821 min.
 
Falowa (n/ż)11:0922 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:1023 min.
 
Turystyczna (n/ż)11:1225 min.
 
Forsycji (n/ż)11:1225 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)11:1326 min.
 
Lazurowa11:1427 min.
 
Orlinki (n/ż)11:1528 min.
 
Kwiatowa11:1629 min.
 
Boguckiego (n/ż)11:1730 min.
 
Trałowa - Szkoła11:1831 min.
 
Kempingowa11:1932 min.
 
Węgorzowa11:2033 min.
 
Przystań11:2134 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)11:2235 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)11:2235 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)11:2336 min.
 
Świbnieńska III11:2538 min.
 
Przegalińska (n/ż)11:2639 min.
 
Przegalina11:2740 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy