Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie20:58
Dworzec Główny21:00
Brama Wyżynna21:02
Żabi Kruk21:04
Akademia Muzyczna21:06
Brama Żuławska21:07
Mostek21:08
Miałki Szlak (n/ż)21:09
Węzeł Elbląska (n/ż)21:10
Błonia
 
21:11
0 min.
 
Tarcice21:121 min.
 
Michałki (n/ż)21:143 min.
 
Rafineria21:154 min.
 
Przejazdowo Dobrowo21:176 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)21:198 min.
 
Przejazdowo Jesionowa21:209 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)21:2110 min.
 
Bogatka III (n/ż)21:2211 min.
 
Bogatka II21:2413 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:2514 min.
 
Wiślinka Szkolna21:2716 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)21:2918 min.
 
Sobieszewo Wyspa21:3221 min.
 
Falowa (n/ż)21:3322 min.
 
Kanałowa (n/ż)21:3423 min.
 
Turystyczna (n/ż)21:3625 min.
 
Forsycji (n/ż)21:3625 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)21:3726 min.
 
Lazurowa21:3827 min.
 
Orlinki (n/ż)21:3928 min.
 
Kwiatowa21:4029 min.
 
Boguckiego (n/ż)21:4130 min.
 
Trałowa - Szkoła21:4231 min.
 
Kempingowa21:4332 min.
 
Węgorzowa21:4433 min.
 
Przystań21:4534 min.
 
Świbnieńska I (n/ż)21:4635 min.
 
Świbnieńska II (n/ż)21:4635 min.
 
Uzdrowiskowa (n/ż)21:4736 min.
 
Świbnieńska III21:4938 min.
 
Przegalińska (n/ż)21:5039 min.
 
Przegalina21:5140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy