Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przegalina07:08
Przegalińska (n/ż)07:09
Świbnieńska III07:11
Uzdrowiskowa (n/ż)07:13
Świbnieńska II (n/ż)07:14
Świbnieńska I (n/ż)07:14
Przystań07:15
Węgorzowa07:16
Kempingowa07:17
Trałowa - Szkoła07:18
Boguckiego (n/ż)07:19
Kwiatowa07:20
Orlinki (n/ż)07:21
Lazurowa07:23
Pole Namiotowe (n/ż)
 
07:24
0 min.
 
Forsycji (n/ż)07:251 min.
 
Turystyczna (n/ż)07:251 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:273 min.
 
Falowa (n/ż)07:284 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:306 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)07:339 min.
 
Wiślinka Szkolna07:3612 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:3814 min.
 
Bogatka II07:3915 min.
 
Bogatka III (n/ż)07:4117 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)07:4218 min.
 
Przejazdowo Jesionowa07:4420 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)07:4521 min.
 
Przejazdowo Dobrowo07:4723 min.
 
Rafineria07:4925 min.
 
Michałki (n/ż)07:5026 min.
 
Tarcice07:5228 min.
 
Błonia07:5329 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)07:5430 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)07:5531 min.
 
Mostek07:5632 min.
 
Brama Żuławska07:5834 min.
 
Akademia Muzyczna07:5935 min.
 
Żabi Kruk08:0137 min.
 
Brama Wyżynna08:0541 min.
 
Dworzec Główny08:0743 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy