Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina13:06
Przegalińska (n/ż)13:07
Świbnieńska III13:09
Uzdrowiskowa (n/ż)13:11
Świbnieńska II (n/ż)13:12
Świbnieńska I (n/ż)13:12
Przystań13:13
Węgorzowa13:14
Kempingowa13:15
Trałowa - Szkoła13:16
Boguckiego (n/ż)13:17
Kwiatowa13:19
Orlinki (n/ż)13:20
Lazurowa13:22
Pole Namiotowe (n/ż)
 
13:23
0 min.
 
Forsycji (n/ż)13:241 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:241 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:263 min.
 
Falowa (n/ż)13:274 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:285 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:318 min.
 
Wiślinka Szkolna13:3411 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:3613 min.
 
Bogatka II13:3714 min.
 
Bogatka III (n/ż)13:3916 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)13:4017 min.
 
Przejazdowo Jesionowa13:4219 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)13:4320 min.
 
Przejazdowo Dobrowo13:4522 min.
 
Rafineria13:4724 min.
 
Michałki (n/ż)13:4825 min.
 
Tarcice13:5027 min.
 
Błonia13:5128 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)13:5229 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)13:5330 min.
 
Mostek13:5431 min.
 
Brama Żuławska13:5633 min.
 
Akademia Muzyczna13:5734 min.
 
Żabi Kruk13:5936 min.
 
Brama Wyżynna14:0239 min.
 
Dworzec Główny14:0441 min.
 
Wały Piastowskie14:0542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy