Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina05:34
Przegalińska (n/ż)05:35
Świbnieńska III05:37
Uzdrowiskowa (n/ż)05:39
Świbnieńska II (n/ż)05:40
Świbnieńska I (n/ż)05:40
Przystań05:41
Węgorzowa05:42
Kempingowa05:43
Trałowa - Szkoła05:44
Boguckiego (n/ż)05:45
Kwiatowa05:46
Orlinki (n/ż)05:47
Lazurowa05:48
Pole Namiotowe (n/ż)
 
05:49
0 min.
 
Forsycji (n/ż)05:501 min.
 
Turystyczna (n/ż)05:501 min.
 
Kanałowa (n/ż)05:512 min.
 
Falowa (n/ż)05:523 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:534 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)05:567 min.
 
Wiślinka Szkolna05:589 min.
 
Bogatka I (n/ż)06:0011 min.
 
Bogatka II06:0112 min.
 
Bogatka III (n/ż)06:0213 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)06:0314 min.
 
Przejazdowo Jesionowa06:0415 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)06:0516 min.
 
Przejazdowo Dobrowo06:0718 min.
 
Rafineria06:0920 min.
 
Michałki (n/ż)06:1021 min.
 
Tarcice06:1223 min.
 
Błonia06:1324 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)06:1425 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)06:1526 min.
 
Mostek06:1627 min.
 
Brama Żuławska06:1728 min.
 
Akademia Muzyczna06:1829 min.
 
Żabi Kruk06:2031 min.
 
Brama Wyżynna06:2233 min.
 
Dworzec Główny06:2435 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy