Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przegalina13:36
Przegalińska (n/ż)13:37
Świbnieńska III13:39
Uzdrowiskowa (n/ż)13:41
Świbnieńska II (n/ż)13:42
Świbnieńska I (n/ż)13:42
Przystań13:43
Węgorzowa13:44
Kempingowa13:45
Trałowa - Szkoła13:46
Boguckiego (n/ż)13:47
Kwiatowa13:49
Orlinki (n/ż)13:50
Lazurowa13:52
Pole Namiotowe (n/ż)
 
13:53
0 min.
 
Forsycji (n/ż)13:541 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:541 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:563 min.
 
Falowa (n/ż)13:574 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:585 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)14:018 min.
 
Wiślinka Szkolna14:0411 min.
 
Bogatka I (n/ż)14:0613 min.
 
Bogatka II14:0714 min.
 
Bogatka III (n/ż)14:0916 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)14:1017 min.
 
Przejazdowo Jesionowa14:1219 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)14:1320 min.
 
Przejazdowo Dobrowo14:1522 min.
 
Rafineria14:1724 min.
 
Michałki (n/ż)14:1825 min.
 
Tarcice14:2027 min.
 
Błonia14:2128 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)14:2229 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)14:2330 min.
 
Mostek14:2431 min.
 
Brama Żuławska14:2633 min.
 
Akademia Muzyczna14:2734 min.
 
Żabi Kruk14:2936 min.
 
Brama Wyżynna14:3239 min.
 
Dworzec Główny14:3441 min.
 
Wały Piastowskie14:3542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy