Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przegalina11:37
Przegalińska (n/ż)11:38
Świbnieńska III11:40
Uzdrowiskowa (n/ż)11:42
Świbnieńska II (n/ż)11:43
Świbnieńska I (n/ż)11:43
Przystań11:44
Węgorzowa11:45
Kempingowa11:46
Trałowa - Szkoła11:47
Boguckiego (n/ż)11:48
Kwiatowa11:49
Orlinki (n/ż)11:50
Lazurowa11:52
Pole Namiotowe (n/ż)
 
11:53
0 min.
 
Forsycji (n/ż)11:541 min.
 
Turystyczna (n/ż)11:541 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:563 min.
 
Falowa (n/ż)11:574 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:585 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)12:018 min.
 
Wiślinka Szkolna12:0411 min.
 
Bogatka I (n/ż)12:0613 min.
 
Bogatka II12:0714 min.
 
Bogatka III (n/ż)12:0916 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)12:1017 min.
 
Przejazdowo Jesionowa12:1219 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)12:1320 min.
 
Przejazdowo Dobrowo12:1522 min.
 
Rafineria12:1724 min.
 
Michałki (n/ż)12:1825 min.
 
Tarcice12:2027 min.
 
Błonia12:2128 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)12:2229 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)12:2330 min.
 
Mostek12:2431 min.
 
Brama Żuławska12:2633 min.
 
Akademia Muzyczna12:2734 min.
 
Żabi Kruk12:2936 min.
 
Brama Wyżynna12:3239 min.
 
Dworzec Główny12:3441 min.
 
Wały Piastowskie12:3542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy