Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Przegalina11:07
Przegalińska (n/ż)11:08
Świbnieńska III11:10
Uzdrowiskowa (n/ż)11:12
Świbnieńska II (n/ż)11:13
Świbnieńska I (n/ż)11:13
Przystań11:14
Węgorzowa11:15
Kempingowa11:16
Trałowa - Szkoła11:17
Boguckiego (n/ż)11:18
Kwiatowa
 
11:19
0 min.
 
Orlinki (n/ż)11:201 min.
 
Lazurowa11:223 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)11:234 min.
 
Forsycji (n/ż)11:245 min.
 
Turystyczna (n/ż)11:245 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:267 min.
 
Falowa (n/ż)11:278 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:289 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)11:3112 min.
 
Wiślinka Szkolna11:3314 min.
 
Bogatka I (n/ż)11:3516 min.
 
Bogatka II11:3617 min.
 
Bogatka III (n/ż)11:3819 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)11:3920 min.
 
Przejazdowo Jesionowa11:4021 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)11:4122 min.
 
Przejazdowo Dobrowo11:4324 min.
 
Rafineria11:4526 min.
 
Michałki (n/ż)11:4627 min.
 
Tarcice11:4829 min.
 
Błonia11:4930 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)11:5031 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)11:5132 min.
 
Mostek11:5233 min.
 
Brama Żuławska11:5334 min.
 
Akademia Muzyczna11:5435 min.
 
Żabi Kruk11:5637 min.
 
Brama Wyżynna11:5940 min.
 
Dworzec Główny12:0142 min.
 
Wały Piastowskie12:0243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy