Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Przegalina17:47
Przegalińska (n/ż)17:48
Świbnieńska III17:50
Uzdrowiskowa (n/ż)17:52
Świbnieńska II (n/ż)17:53
Świbnieńska I (n/ż)17:53
Przystań17:54
Węgorzowa17:55
Kempingowa17:56
Trałowa - Szkoła17:57
Boguckiego (n/ż)17:58
Kwiatowa
 
17:59
0 min.
 
Orlinki (n/ż)18:001 min.
 
Lazurowa18:023 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)18:034 min.
 
Forsycji (n/ż)18:045 min.
 
Turystyczna (n/ż)18:045 min.
 
Kanałowa (n/ż)18:067 min.
 
Falowa (n/ż)18:078 min.
 
Sobieszewo Wyspa18:089 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)18:1112 min.
 
Wiślinka Szkolna18:1314 min.
 
Bogatka I (n/ż)18:1516 min.
 
Bogatka II18:1617 min.
 
Bogatka III (n/ż)18:1819 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)18:1920 min.
 
Przejazdowo Jesionowa18:2122 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)18:2223 min.
 
Przejazdowo Dobrowo18:2425 min.
 
Rafineria18:2627 min.
 
Michałki (n/ż)18:2728 min.
 
Tarcice18:2930 min.
 
Błonia18:3031 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)18:3132 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)18:3233 min.
 
Mostek18:3334 min.
 
Brama Żuławska18:3536 min.
 
Akademia Muzyczna18:3637 min.
 
Żabi Kruk18:3839 min.
 
Brama Wyżynna18:4142 min.
 
Dworzec Główny18:4344 min.
 
Wały Piastowskie18:4445 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy