Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Przegalina17:16
Przegalińska (n/ż)17:17
Świbnieńska III17:19
Uzdrowiskowa (n/ż)17:21
Świbnieńska II (n/ż)17:22
Świbnieńska I (n/ż)17:22
Przystań17:23
Węgorzowa17:24
Kempingowa17:25
Trałowa - Szkoła17:26
Boguckiego (n/ż)17:27
Kwiatowa
 
17:28
0 min.
 
Orlinki (n/ż)17:291 min.
 
Lazurowa17:313 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)17:324 min.
 
Forsycji (n/ż)17:335 min.
 
Turystyczna (n/ż)17:335 min.
 
Kanałowa (n/ż)17:357 min.
 
Falowa (n/ż)17:368 min.
 
Sobieszewo Wyspa17:379 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)17:4012 min.
 
Wiślinka Szkolna17:4214 min.
 
Bogatka I (n/ż)17:4416 min.
 
Bogatka II17:4517 min.
 
Bogatka III (n/ż)17:4719 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)17:4820 min.
 
Przejazdowo Jesionowa17:5022 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)17:5123 min.
 
Przejazdowo Dobrowo17:5325 min.
 
Rafineria17:5527 min.
 
Michałki (n/ż)17:5628 min.
 
Tarcice17:5830 min.
 
Błonia17:5931 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)18:0032 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)18:0133 min.
 
Mostek18:0234 min.
 
Brama Żuławska18:0436 min.
 
Akademia Muzyczna18:0537 min.
 
Żabi Kruk18:0739 min.
 
Brama Wyżynna18:1042 min.
 
Dworzec Główny18:1244 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy