Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina12:17
Przegalińska (n/ż)12:18
Świbnieńska III12:20
Uzdrowiskowa (n/ż)12:22
Świbnieńska II (n/ż)12:23
Świbnieńska I (n/ż)12:23
Przystań12:24
Węgorzowa12:25
Kempingowa12:26
Trałowa - Szkoła12:27
Boguckiego (n/ż)12:28
Kwiatowa
 
12:29
0 min.
 
Orlinki (n/ż)12:301 min.
 
Lazurowa12:323 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)12:334 min.
 
Forsycji (n/ż)12:345 min.
 
Turystyczna (n/ż)12:345 min.
 
Kanałowa (n/ż)12:367 min.
 
Falowa (n/ż)12:378 min.
 
Sobieszewo Wyspa12:389 min.
 
Wiślinka Piaskowa (n/ż)12:4112 min.
 
Wiślinka Szkolna12:4415 min.
 
Bogatka I (n/ż)12:4617 min.
 
Bogatka II12:4718 min.
 
Bogatka III (n/ż)12:4920 min.
 
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)12:5021 min.
 
Przejazdowo Jesionowa12:5223 min.
 
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)12:5324 min.
 
Przejazdowo Dobrowo12:5526 min.
 
Rafineria12:5728 min.
 
Michałki (n/ż)12:5829 min.
 
Tarcice13:0031 min.
 
Błonia13:0132 min.
 
Węzeł Elbląska (n/ż)13:0233 min.
 
Miałki Szlak (n/ż)13:0334 min.
 
Mostek13:0435 min.
 
Brama Żuławska13:0637 min.
 
Akademia Muzyczna13:0738 min.
 
Żabi Kruk13:0940 min.
 
Brama Wyżynna13:1243 min.
 
Dworzec Główny13:1445 min.
 
Wały Piastowskie13:1546 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy