Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ T8   T10   T12   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Przegalina10:29
Przegalińska10:30
Świbnieńska10:32
Uzdrowiskowa10:34
Świbnieńska - Sklep (n/ż)10:35
Świbno - Przychodnia (n/ż)10:35
Przystań10:36
Węgorzowa10:37
Kempingowa10:38
Trałowa - Szkoła10:39
Boguckiego (n/ż)10:40
Kwiatowa10:41
Wieniec (n/ż)10:42
Lazurowa10:44
Pole Namiotowe (n/ż)10:45
Turystyczna (n/ż)10:46
Kanałowa (n/ż)10:48
Falowa (n/ż)10:49
Sobieszewo Wyspa  10:51
Sobieszewo Most10:55
Wiślinka (n/ż)10:56
Wiślinka - Skrzyż.10:58
Bogatka I (n/ż)11:00
Bogatka11:01
Przejazdowo II (n/ż)11:04
Przejazdowo
 
11:05
Przejazdowo I (n/ż)– 11:06
Dobrowo– 11:08
Rafineria  – 11:10
Michałki Wiadukt (n/ż)– 11:11
Tarcice– 11:13
Błonia– 11:14
Elbląska - Wiadukt– 11:15
Miałki Szlak– 11:16
Mostek– 11:17
Brama Żuławska– 11:18
Akademia Muzyczna– 11:19
Podwale Przedmiejskie– 11:21
Brama Wyżynna– 11:24
Dworzec Główny– 11:26
Łagiewniki– 11:27
Rybaki Górne (n/ż)– 11:28
Wałowa– 11:29