Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przegalina20:01
Przegalińska20:02
Świbnieńska20:04
Uzdrowiskowa20:06
Świbnieńska - Sklep (n/ż)20:07
Świbno - Przychodnia (n/ż)20:07
Przystań20:08
Węgorzowa20:09
Kempingowa20:10
Trałowa - Szkoła20:11
Boguckiego (n/ż)20:12
Kwiatowa20:13
Wieniec (n/ż)20:14
Lazurowa20:15
Pole Namiotowe (n/ż)20:16
Turystyczna (n/ż)20:17
Kanałowa (n/ż)20:18
Falowa (n/ż)
 
20:19
0 min.
 
Sobieszewo Wyspa20:201 min.
 
Sobieszewo Most20:245 min.
 
Wiślinka (n/ż)20:256 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.20:278 min.
 
Bogatka I (n/ż)20:2910 min.
 
Bogatka20:3011 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)20:3213 min.
 
Przejazdowo20:3314 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)20:3415 min.
 
Dobrowo20:3617 min.
 
Rafineria20:3819 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)20:3920 min.
 
Tarcice20:4122 min.
 
Błonia20:4223 min.
 
Elbląska - Wiadukt20:4324 min.
 
Miałki Szlak20:4425 min.
 
Mostek20:4526 min.
 
Brama Żuławska20:4627 min.
 
Akademia Muzyczna20:4728 min.
 
Podwale Przedmiejskie20:4930 min.
 
Brama Wyżynna20:5132 min.
 
Dworzec Główny20:5334 min.
 
Łagiewniki20:5435 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)20:5536 min.
 
Wałowa20:5637 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy