Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Przegalina21:11
Przegalińska21:12
Świbnieńska21:14
Uzdrowiskowa21:16
Świbnieńska - Sklep (n/ż)21:17
Świbno - Przychodnia (n/ż)21:17
Przystań21:18
Węgorzowa21:19
Kempingowa21:20
Trałowa - Szkoła21:21
Boguckiego (n/ż)21:22
Kwiatowa21:23
Wieniec (n/ż)21:24
Lazurowa21:25
Pole Namiotowe (n/ż)21:26
Turystyczna (n/ż)21:27
Kanałowa (n/ż)
 
21:28
0 min.
 
Falowa (n/ż)21:291 min.
 
Sobieszewo Wyspa21:302 min.
 
Sobieszewo Most21:346 min.
 
Wiślinka (n/ż)21:357 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.21:379 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:3911 min.
 
Bogatka21:4012 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)21:4214 min.
 
Przejazdowo21:4315 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)21:4416 min.
 
Dobrowo21:4618 min.
 
Rafineria21:4820 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)21:4921 min.
 
Tarcice21:5123 min.
 
Błonia21:5224 min.
 
Elbląska - Wiadukt21:5325 min.
 
Miałki Szlak21:5426 min.
 
Mostek21:5527 min.
 
Brama Żuławska21:5628 min.
 
Akademia Muzyczna21:5729 min.
 
Podwale Przedmiejskie21:5931 min.
 
Brama Wyżynna22:0133 min.
 
Dworzec Główny22:0335 min.
 
Łagiewniki22:0436 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)22:0537 min.
 
Wałowa22:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy