Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przegalina20:36
Przegalińska20:37
Świbnieńska20:39
Uzdrowiskowa20:41
Świbnieńska - Sklep (n/ż)20:42
Świbno - Przychodnia (n/ż)20:42
Przystań20:43
Węgorzowa20:44
Kempingowa20:45
Trałowa - Szkoła20:46
Boguckiego (n/ż)20:47
Kwiatowa20:48
Wieniec (n/ż)20:49
Lazurowa20:50
Pole Namiotowe (n/ż)20:51
Turystyczna (n/ż)20:52
Kanałowa (n/ż)
 
20:53
0 min.
 
Falowa (n/ż)20:541 min.
 
Sobieszewo Wyspa20:552 min.
 
Sobieszewo Most20:596 min.
 
Wiślinka (n/ż)21:007 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.21:029 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:0411 min.
 
Bogatka21:0512 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)21:0714 min.
 
Przejazdowo21:0815 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)21:0916 min.
 
Dobrowo21:1118 min.
 
Rafineria21:1320 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)21:1421 min.
 
Tarcice21:1623 min.
 
Błonia21:1724 min.
 
Elbląska - Wiadukt21:1825 min.
 
Miałki Szlak21:1926 min.
 
Mostek21:2027 min.
 
Brama Żuławska21:2128 min.
 
Akademia Muzyczna21:2229 min.
 
Podwale Przedmiejskie21:2431 min.
 
Brama Wyżynna21:2633 min.
 
Dworzec Główny21:2835 min.
 
Łagiewniki21:2936 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)21:3037 min.
 
Wałowa21:3138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy