Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina09:04
Przegalińska09:05
Świbnieńska09:07
Uzdrowiskowa09:09
Świbnieńska - Sklep (n/ż)09:10
Świbno - Przychodnia (n/ż)09:10
Przystań09:11
Węgorzowa09:12
Kempingowa09:13
Trałowa - Szkoła09:14
Boguckiego (n/ż)09:15
Kwiatowa09:16
Wieniec (n/ż)09:17
Lazurowa09:19
Pole Namiotowe (n/ż)09:20
Turystyczna (n/ż)09:21
Kanałowa (n/ż)
 
09:23
0 min.
 
Falowa (n/ż)09:241 min.
 
Sobieszewo Wyspa09:263 min.
 
Sobieszewo Most09:307 min.
 
Wiślinka (n/ż)09:318 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.09:3310 min.
 
Bogatka I (n/ż)09:3512 min.
 
Bogatka09:3613 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)09:3916 min.
 
Przejazdowo09:4017 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)09:4118 min.
 
Dobrowo09:4320 min.
 
Rafineria09:4522 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)09:4623 min.
 
Tarcice09:4825 min.
 
Błonia09:4926 min.
 
Elbląska - Wiadukt09:5027 min.
 
Miałki Szlak09:5128 min.
 
Mostek09:5229 min.
 
Brama Żuławska09:5330 min.
 
Akademia Muzyczna09:5431 min.
 
Podwale Przedmiejskie09:5633 min.
 
Brama Wyżynna09:5936 min.
 
Dworzec Główny10:0138 min.
 
Łagiewniki10:0239 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)10:0340 min.
 
Wałowa10:0441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy