Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przegalina16:19
Przegalińska16:20
Świbnieńska16:22
Uzdrowiskowa16:24
Świbnieńska - Sklep (n/ż)16:25
Świbno - Przychodnia (n/ż)16:25
Przystań16:26
Węgorzowa16:27
Kempingowa16:28
Trałowa - Szkoła16:29
Boguckiego (n/ż)16:30
Kwiatowa16:31
Wieniec (n/ż)16:32
Lazurowa16:34
Pole Namiotowe (n/ż)16:35
Turystyczna (n/ż)16:36
Kanałowa (n/ż)
 
16:38
0 min.
 
Falowa (n/ż)16:391 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:413 min.
 
Sobieszewo Most16:457 min.
 
Wiślinka (n/ż)16:468 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.16:4810 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:5012 min.
 
Bogatka16:5113 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)16:5416 min.
 
Przejazdowo16:5517 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)16:5618 min.
 
Dobrowo16:5820 min.
 
Rafineria17:0022 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)17:0123 min.
 
Tarcice17:0325 min.
 
Błonia17:0426 min.
 
Elbląska - Wiadukt17:0527 min.
 
Miałki Szlak17:0628 min.
 
Mostek17:0729 min.
 
Brama Żuławska17:0830 min.
 
Akademia Muzyczna17:0931 min.
 
Podwale Przedmiejskie17:1133 min.
 
Brama Wyżynna17:1436 min.
 
Dworzec Główny17:1638 min.
 
Łagiewniki17:1739 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)17:1840 min.
 
Wałowa17:1941 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy