Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina07:22
Przegalińska07:23
Świbnieńska07:25
Uzdrowiskowa07:27
Świbnieńska - Sklep (n/ż)07:28
Świbno - Przychodnia (n/ż)07:28
Przystań07:29
Węgorzowa07:30
Kempingowa07:31
Trałowa - Szkoła07:32
Boguckiego (n/ż)07:33
Kwiatowa07:34
Wieniec (n/ż)07:35
Lazurowa07:37
Pole Namiotowe (n/ż)07:38
Turystyczna (n/ż)07:39
Kanałowa (n/ż)
 
07:41
0 min.
 
Falowa (n/ż)07:421 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:443 min.
 
Sobieszewo Most07:487 min.
 
Wiślinka (n/ż)07:498 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.07:5110 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:5312 min.
 
Bogatka07:5413 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)07:5716 min.
 
Przejazdowo07:5817 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)07:5918 min.
 
Dobrowo08:0120 min.
 
Rafineria08:0322 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)08:0423 min.
 
Tarcice08:0625 min.
 
Błonia08:0726 min.
 
Elbląska - Wiadukt08:0827 min.
 
Miałki Szlak08:0928 min.
 
Mostek08:1029 min.
 
Brama Żuławska08:1130 min.
 
Akademia Muzyczna08:1231 min.
 
Podwale Przedmiejskie08:1433 min.
 
Brama Wyżynna08:1736 min.
 
Dworzec Główny08:1938 min.
 
Łagiewniki08:2039 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)08:2140 min.
 
Wałowa08:2241 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy