Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Przegalina22:47
Przegalińska22:48
Świbnieńska22:50
Uzdrowiskowa22:52
Świbnieńska - Sklep (n/ż)22:53
Świbno - Przychodnia (n/ż)22:53
Przystań22:54
Węgorzowa22:55
Kempingowa22:56
Trałowa - Szkoła22:57
Boguckiego (n/ż)22:58
Kwiatowa22:59
Wieniec (n/ż)23:00
Lazurowa23:01
Pole Namiotowe (n/ż)23:02
Turystyczna (n/ż)23:03
Kanałowa (n/ż)
 
23:04
0 min.
 
Falowa (n/ż)23:051 min.
 
Sobieszewo Wyspa23:062 min.
 
Sobieszewo Most23:084 min.
 
Wiślinka (n/ż)23:095 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.23:117 min.
 
Bogatka I (n/ż)23:139 min.
 
Bogatka23:1410 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)23:1612 min.
 
Przejazdowo23:1713 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)23:1814 min.
 
Dobrowo23:1915 min.
 
Rafineria23:1915 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)23:2016 min.
 
Tarcice23:2117 min.
 
Błonia23:2218 min.
 
Elbląska - Wiadukt23:2319 min.
 
Miałki Szlak23:2420 min.
 
Mostek23:2521 min.
 
Brama Żuławska23:2622 min.
 
Akademia Muzyczna23:2723 min.
 
Podwale Przedmiejskie23:2925 min.
 
Brama Wyżynna23:3127 min.
 
Dworzec Główny23:3329 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy