Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Przegalina21:46
Przegalińska21:47
Świbnieńska21:49
Uzdrowiskowa21:51
Świbnieńska - Sklep (n/ż)21:52
Świbno - Przychodnia (n/ż)21:52
Przystań21:53
Węgorzowa21:54
Kempingowa21:55
Trałowa - Szkoła21:56
Boguckiego (n/ż)21:57
Kwiatowa21:58
Wieniec (n/ż)21:59
Lazurowa22:00
Pole Namiotowe (n/ż)22:01
Turystyczna (n/ż)22:02
Kanałowa (n/ż)
 
22:03
0 min.
 
Falowa (n/ż)22:041 min.
 
Sobieszewo Wyspa22:052 min.
 
Sobieszewo Most22:074 min.
 
Wiślinka (n/ż)22:085 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.22:107 min.
 
Bogatka I (n/ż)22:129 min.
 
Bogatka22:1310 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)22:1512 min.
 
Przejazdowo22:1613 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)22:1714 min.
 
Dobrowo22:1815 min.
 
Rafineria22:1916 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)22:2017 min.
 
Tarcice22:2118 min.
 
Błonia22:2219 min.
 
Elbląska - Wiadukt22:2320 min.
 
Miałki Szlak22:2421 min.
 
Mostek22:2522 min.
 
Brama Żuławska22:2623 min.
 
Akademia Muzyczna22:2724 min.
 
Podwale Przedmiejskie22:2926 min.
 
Brama Wyżynna22:3128 min.
 
Dworzec Główny22:3330 min.
 
Łagiewniki22:3431 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)22:3532 min.
 
Wałowa22:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy