Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Przegalina14:34
Przegalińska14:35
Świbnieńska14:37
Uzdrowiskowa14:39
Świbnieńska - Sklep (n/ż)14:40
Świbno - Przychodnia (n/ż)14:40
Przystań14:41
Węgorzowa14:42
Kempingowa14:43
Trałowa - Szkoła14:44
Boguckiego (n/ż)14:45
Kwiatowa14:47
Wieniec (n/ż)14:48
Lazurowa14:50
Pole Namiotowe (n/ż)14:51
Turystyczna (n/ż)14:52
Kanałowa (n/ż)
 
14:54
0 min.
 
Falowa (n/ż)14:551 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:573 min.
 
Sobieszewo Most15:017 min.
 
Wiślinka (n/ż)15:028 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.15:0511 min.
 
Bogatka I (n/ż)15:0713 min.
 
Bogatka15:0814 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)15:1117 min.
 
Przejazdowo15:1218 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)15:1319 min.
 
Dobrowo15:1521 min.
 
Rafineria15:1723 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)15:1824 min.
 
Tarcice15:2026 min.
 
Błonia15:2127 min.
 
Elbląska - Wiadukt15:2228 min.
 
Miałki Szlak15:2329 min.
 
Mostek15:2430 min.
 
Brama Żuławska15:2531 min.
 
Akademia Muzyczna15:2632 min.
 
Podwale Przedmiejskie15:2834 min.
 
Brama Wyżynna15:3137 min.
 
Dworzec Główny15:3339 min.
 
Łagiewniki15:3541 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)15:3642 min.
 
Wałowa15:3743 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy