Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina11:39
Przegalińska11:40
Świbnieńska11:42
Uzdrowiskowa11:44
Świbnieńska - Sklep (n/ż)11:45
Świbno - Przychodnia (n/ż)11:45
Przystań11:46
Węgorzowa11:47
Kempingowa11:48
Trałowa - Szkoła11:49
Boguckiego (n/ż)11:50
Kwiatowa11:51
Wieniec (n/ż)11:52
Lazurowa11:54
Pole Namiotowe (n/ż)11:55
Turystyczna (n/ż)11:56
Kanałowa (n/ż)
 
11:58
0 min.
 
Falowa (n/ż)11:591 min.
 
Sobieszewo Wyspa12:013 min.
 
Sobieszewo Most12:057 min.
 
Wiślinka (n/ż)12:068 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.12:0810 min.
 
Bogatka I (n/ż)12:1012 min.
 
Bogatka12:1113 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)12:1416 min.
 
Przejazdowo12:1517 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)12:1618 min.
 
Dobrowo12:1820 min.
 
Rafineria12:2022 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)12:2123 min.
 
Tarcice12:2325 min.
 
Błonia12:2426 min.
 
Elbląska - Wiadukt12:2527 min.
 
Miałki Szlak12:2628 min.
 
Mostek12:2729 min.
 
Brama Żuławska12:2830 min.
 
Akademia Muzyczna12:2931 min.
 
Podwale Przedmiejskie12:3133 min.
 
Brama Wyżynna12:3436 min.
 
Dworzec Główny12:3638 min.
 
Łagiewniki12:3739 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)12:3840 min.
 
Wałowa12:3941 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy