Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przegalina11:04
Przegalińska11:05
Świbnieńska11:07
Uzdrowiskowa11:09
Świbnieńska - Sklep (n/ż)11:10
Świbno - Przychodnia (n/ż)11:10
Przystań11:11
Węgorzowa11:12
Kempingowa11:13
Trałowa - Szkoła11:14
Boguckiego (n/ż)11:15
Kwiatowa11:16
Wieniec (n/ż)11:17
Lazurowa11:19
Pole Namiotowe (n/ż)11:20
Turystyczna (n/ż)11:21
Kanałowa (n/ż)
 
11:23
0 min.
 
Falowa (n/ż)11:241 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:263 min.
 
Sobieszewo Most11:307 min.
 
Wiślinka (n/ż)11:318 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.11:3310 min.
 
Bogatka I (n/ż)11:3512 min.
 
Bogatka11:3613 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)11:3916 min.
 
Przejazdowo11:4017 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)11:4118 min.
 
Dobrowo11:4320 min.
 
Rafineria11:4522 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)11:4623 min.
 
Tarcice11:4825 min.
 
Błonia11:4926 min.
 
Elbląska - Wiadukt11:5027 min.
 
Miałki Szlak11:5128 min.
 
Mostek11:5229 min.
 
Brama Żuławska11:5330 min.
 
Akademia Muzyczna11:5431 min.
 
Podwale Przedmiejskie11:5633 min.
 
Brama Wyżynna11:5936 min.
 
Dworzec Główny12:0138 min.
 
Łagiewniki12:0239 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)12:0340 min.
 
Wałowa12:0441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy