Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina09:36
Przegalińska09:37
Świbnieńska09:39
Uzdrowiskowa09:41
Świbnieńska - Sklep (n/ż)09:42
Świbno - Przychodnia (n/ż)09:42
Przystań09:43
Węgorzowa09:44
Kempingowa09:45
Trałowa - Szkoła09:46
Boguckiego (n/ż)09:47
Kwiatowa09:48
Wieniec (n/ż)09:49
Lazurowa09:51
Pole Namiotowe (n/ż)09:52
Turystyczna (n/ż)09:53
Kanałowa (n/ż)
 
09:55
0 min.
 
Falowa (n/ż)09:561 min.
 
Sobieszewo Wyspa09:583 min.
 
Sobieszewo Most10:027 min.
 
Wiślinka (n/ż)10:038 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.10:0510 min.
 
Bogatka I (n/ż)10:0712 min.
 
Bogatka10:0813 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)10:1116 min.
 
Przejazdowo10:1217 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)10:1318 min.
 
Dobrowo10:1520 min.
 
Rafineria10:1722 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)10:1823 min.
 
Tarcice10:2025 min.
 
Błonia10:2126 min.
 
Elbląska - Wiadukt10:2227 min.
 
Miałki Szlak10:2328 min.
 
Mostek10:2429 min.
 
Brama Żuławska10:2530 min.
 
Akademia Muzyczna10:2631 min.
 
Podwale Przedmiejskie10:2833 min.
 
Brama Wyżynna10:3136 min.
 
Dworzec Główny10:3338 min.
 
Łagiewniki10:3439 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)10:3540 min.
 
Wałowa10:3641 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy