Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Przegalina06:47
Przegalińska06:48
Świbnieńska06:50
Uzdrowiskowa06:52
Świbnieńska - Sklep (n/ż)06:53
Świbno - Przychodnia (n/ż)06:53
Przystań06:54
Węgorzowa06:55
Kempingowa06:56
Trałowa - Szkoła06:57
Boguckiego (n/ż)06:58
Kwiatowa06:59
Wieniec (n/ż)07:00
Lazurowa07:02
Pole Namiotowe (n/ż)07:03
Turystyczna (n/ż)07:04
Kanałowa (n/ż)
 
07:06
0 min.
 
Falowa (n/ż)07:071 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:093 min.
 
Sobieszewo Most07:137 min.
 
Wiślinka (n/ż)07:148 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.07:1610 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:1812 min.
 
Bogatka07:1913 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)07:2216 min.
 
Przejazdowo07:2317 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)07:2418 min.
 
Dobrowo07:2620 min.
 
Rafineria07:2822 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)07:2923 min.
 
Tarcice07:3125 min.
 
Błonia07:3226 min.
 
Elbląska - Wiadukt07:3327 min.
 
Miałki Szlak07:3428 min.
 
Mostek07:3529 min.
 
Brama Żuławska07:3630 min.
 
Akademia Muzyczna07:3731 min.
 
Podwale Przedmiejskie07:3933 min.
 
Brama Wyżynna07:4236 min.
 
Dworzec Główny07:4438 min.
 
Łagiewniki07:4539 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)07:4640 min.
 
Wałowa07:4741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy