Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina06:12
Przegalińska06:13
Świbnieńska06:15
Uzdrowiskowa06:17
Świbnieńska - Sklep (n/ż)06:18
Świbno - Przychodnia (n/ż)06:18
Przystań06:19
Węgorzowa06:20
Kempingowa06:21
Trałowa - Szkoła06:22
Boguckiego (n/ż)06:23
Kwiatowa06:24
Wieniec (n/ż)06:25
Lazurowa06:27
Pole Namiotowe (n/ż)06:28
Turystyczna (n/ż)06:29
Kanałowa (n/ż)
 
06:31
0 min.
 
Falowa (n/ż)06:321 min.
 
Sobieszewo Wyspa06:343 min.
 
Sobieszewo Most06:387 min.
 
Wiślinka (n/ż)06:398 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.06:4110 min.
 
Bogatka I (n/ż)06:4312 min.
 
Bogatka06:4413 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)06:4716 min.
 
Przejazdowo06:4817 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)06:4918 min.
 
Dobrowo06:5120 min.
 
Rafineria06:5322 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)06:5423 min.
 
Tarcice06:5625 min.
 
Błonia06:5726 min.
 
Elbląska - Wiadukt06:5827 min.
 
Miałki Szlak06:5928 min.
 
Mostek07:0029 min.
 
Brama Żuławska07:0130 min.
 
Akademia Muzyczna07:0231 min.
 
Podwale Przedmiejskie07:0433 min.
 
Brama Wyżynna07:0736 min.
 
Dworzec Główny07:0938 min.
 
Łagiewniki07:1039 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)07:1140 min.
 
Wałowa07:1241 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy