Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Przegalina18:50
Przegalińska18:51
Świbnieńska18:53
Uzdrowiskowa18:55
Świbnieńska - Sklep (n/ż)18:56
Świbno - Przychodnia (n/ż)18:56
Przystań18:57
Węgorzowa18:58
Kempingowa18:59
Trałowa - Szkoła19:00
Boguckiego (n/ż)19:01
Kwiatowa19:02
Wieniec (n/ż)19:03
Lazurowa19:05
Pole Namiotowe (n/ż)19:06
Turystyczna (n/ż)19:07
Kanałowa (n/ż)
 
19:09
0 min.
 
Falowa (n/ż)19:101 min.
 
Sobieszewo Wyspa19:123 min.
 
Sobieszewo Most19:167 min.
 
Wiślinka (n/ż)19:178 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.19:1910 min.
 
Bogatka I (n/ż)19:2112 min.
 
Bogatka19:2213 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)19:2516 min.
 
Przejazdowo19:2617 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)19:2718 min.
 
Dobrowo19:2920 min.
 
Rafineria19:3122 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)19:3223 min.
 
Tarcice19:3425 min.
 
Błonia19:3526 min.
 
Elbląska - Wiadukt19:3627 min.
 
Miałki Szlak19:3728 min.
 
Mostek19:3829 min.
 
Brama Żuławska19:3930 min.
 
Akademia Muzyczna19:4031 min.
 
Podwale Przedmiejskie19:4233 min.
 
Brama Wyżynna19:4536 min.
 
Dworzec Główny19:4738 min.
 
Łagiewniki19:4839 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)19:4940 min.
 
Wałowa19:5041 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy