Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina05:37
Przegalińska05:38
Świbnieńska05:40
Uzdrowiskowa05:42
Świbnieńska - Sklep (n/ż)05:43
Świbno - Przychodnia (n/ż)05:43
Przystań05:44
Węgorzowa05:45
Kempingowa05:46
Trałowa - Szkoła05:47
Boguckiego (n/ż)05:48
Kwiatowa05:49
Wieniec (n/ż)05:50
Lazurowa05:52
Pole Namiotowe (n/ż)05:53
Turystyczna (n/ż)05:54
Kanałowa (n/ż)
 
05:56
0 min.
 
Falowa (n/ż)05:571 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:593 min.
 
Sobieszewo Most06:037 min.
 
Wiślinka (n/ż)06:048 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.06:0610 min.
 
Bogatka I (n/ż)06:0812 min.
 
Bogatka06:0913 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)06:1216 min.
 
Przejazdowo06:1317 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)06:1418 min.
 
Dobrowo06:1620 min.
 
Rafineria06:1822 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)06:1923 min.
 
Tarcice06:2125 min.
 
Błonia06:2226 min.
 
Elbląska - Wiadukt06:2327 min.
 
Miałki Szlak06:2428 min.
 
Mostek06:2529 min.
 
Brama Żuławska06:2630 min.
 
Akademia Muzyczna06:2731 min.
 
Podwale Przedmiejskie06:2933 min.
 
Brama Wyżynna06:3236 min.
 
Dworzec Główny06:3438 min.
 
Łagiewniki06:3539 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)06:3640 min.
 
Wałowa06:3741 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy