Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina15:44
Przegalińska15:45
Świbnieńska15:47
Uzdrowiskowa15:49
Świbnieńska - Sklep (n/ż)15:50
Świbno - Przychodnia (n/ż)15:50
Przystań15:51
Węgorzowa15:52
Kempingowa15:53
Trałowa - Szkoła15:54
Boguckiego (n/ż)15:55
Kwiatowa15:56
Wieniec (n/ż)15:57
Lazurowa15:59
Pole Namiotowe (n/ż)16:00
Turystyczna (n/ż)16:01
Kanałowa (n/ż)
 
16:03
0 min.
 
Falowa (n/ż)16:041 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:063 min.
 
Sobieszewo Most16:107 min.
 
Wiślinka (n/ż)16:118 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.16:1310 min.
 
Bogatka I (n/ż)16:1512 min.
 
Bogatka16:1613 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)16:1916 min.
 
Przejazdowo16:2017 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)16:2118 min.
 
Dobrowo16:2320 min.
 
Rafineria16:2522 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)16:2623 min.
 
Tarcice16:2825 min.
 
Błonia16:2926 min.
 
Elbląska - Wiadukt16:3027 min.
 
Miałki Szlak16:3128 min.
 
Mostek16:3229 min.
 
Brama Żuławska16:3330 min.
 
Akademia Muzyczna16:3431 min.
 
Podwale Przedmiejskie16:3633 min.
 
Brama Wyżynna16:3936 min.
 
Dworzec Główny16:4138 min.
 
Łagiewniki16:4239 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)16:4340 min.
 
Wałowa16:4441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy