Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Przegalina13:59
Przegalińska14:00
Świbnieńska14:02
Uzdrowiskowa14:04
Świbnieńska - Sklep (n/ż)14:05
Świbno - Przychodnia (n/ż)14:05
Przystań14:06
Węgorzowa14:07
Kempingowa14:08
Trałowa - Szkoła14:09
Boguckiego (n/ż)14:10
Kwiatowa14:12
Wieniec (n/ż)14:13
Lazurowa14:15
Pole Namiotowe (n/ż)14:16
Turystyczna (n/ż)14:17
Kanałowa (n/ż)
 
14:19
0 min.
 
Falowa (n/ż)14:201 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:223 min.
 
Sobieszewo Most14:267 min.
 
Wiślinka (n/ż)14:278 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.14:3011 min.
 
Bogatka I (n/ż)14:3213 min.
 
Bogatka14:3314 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)14:3617 min.
 
Przejazdowo14:3718 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)14:3819 min.
 
Dobrowo14:4021 min.
 
Rafineria14:4223 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)14:4324 min.
 
Tarcice14:4526 min.
 
Błonia14:4627 min.
 
Elbląska - Wiadukt14:4728 min.
 
Miałki Szlak14:4829 min.
 
Mostek14:4930 min.
 
Brama Żuławska14:5031 min.
 
Akademia Muzyczna14:5132 min.
 
Podwale Przedmiejskie14:5334 min.
 
Brama Wyżynna14:5637 min.
 
Dworzec Główny14:5839 min.
 
Łagiewniki15:0041 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)15:0142 min.
 
Wałowa15:0243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy