Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina13:24
Przegalińska13:25
Świbnieńska13:27
Uzdrowiskowa13:29
Świbnieńska - Sklep (n/ż)13:30
Świbno - Przychodnia (n/ż)13:30
Przystań13:31
Węgorzowa13:32
Kempingowa13:33
Trałowa - Szkoła13:34
Boguckiego (n/ż)13:35
Kwiatowa13:37
Wieniec (n/ż)13:38
Lazurowa13:40
Pole Namiotowe (n/ż)13:41
Turystyczna (n/ż)13:42
Kanałowa (n/ż)
 
13:44
0 min.
 
Falowa (n/ż)13:451 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:473 min.
 
Sobieszewo Most13:517 min.
 
Wiślinka (n/ż)13:528 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.13:5511 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:5713 min.
 
Bogatka13:5814 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)14:0117 min.
 
Przejazdowo14:0218 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)14:0319 min.
 
Dobrowo14:0521 min.
 
Rafineria14:0723 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)14:0824 min.
 
Tarcice14:1026 min.
 
Błonia14:1127 min.
 
Elbląska - Wiadukt14:1228 min.
 
Miałki Szlak14:1329 min.
 
Mostek14:1430 min.
 
Brama Żuławska14:1531 min.
 
Akademia Muzyczna14:1632 min.
 
Podwale Przedmiejskie14:1834 min.
 
Brama Wyżynna14:2137 min.
 
Dworzec Główny14:2339 min.
 
Łagiewniki14:2541 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)14:2642 min.
 
Wałowa14:2743 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy