Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Przegalina05:12
Przegalińska05:13
Świbnieńska05:15
Uzdrowiskowa05:17
Świbnieńska - Sklep (n/ż)05:18
Świbno - Przychodnia (n/ż)05:18
Przystań05:19
Węgorzowa05:20
Kempingowa05:21
Trałowa - Szkoła05:22
Boguckiego (n/ż)05:23
Kwiatowa05:24
Wieniec (n/ż)05:25
Lazurowa05:26
Pole Namiotowe (n/ż)05:27
Turystyczna (n/ż)05:28
Kanałowa (n/ż)
 
05:29
0 min.
 
Falowa (n/ż)05:301 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:312 min.
 
Sobieszewo Most05:356 min.
 
Wiślinka (n/ż)05:367 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.05:389 min.
 
Bogatka I (n/ż)05:4011 min.
 
Bogatka05:4112 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)05:4314 min.
 
Przejazdowo05:4415 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)05:4516 min.
 
Dobrowo05:4718 min.
 
Rafineria05:4920 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)05:5021 min.
 
Tarcice05:5223 min.
 
Błonia05:5324 min.
 
Elbląska - Wiadukt05:5425 min.
 
Miałki Szlak05:5526 min.
 
Mostek05:5627 min.
 
Brama Żuławska05:5728 min.
 
Akademia Muzyczna05:5829 min.
 
Podwale Przedmiejskie06:0031 min.
 
Brama Wyżynna06:0233 min.
 
Dworzec Główny06:0435 min.
 
Łagiewniki06:0536 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)06:0637 min.
 
Wałowa06:0738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy