Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przegalina09:36
Przegalińska09:37
Świbnieńska09:39
Uzdrowiskowa09:41
Świbnieńska - Sklep (n/ż)09:42
Świbno - Przychodnia (n/ż)09:42
Przystań09:43
Węgorzowa09:44
Kempingowa09:45
Trałowa - Szkoła09:46
Boguckiego (n/ż)09:47
Kwiatowa09:48
Wieniec (n/ż)09:49
Lazurowa09:51
Pole Namiotowe (n/ż)09:52
Turystyczna (n/ż)
 
09:53
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)09:552 min.
 
Falowa (n/ż)09:563 min.
 
Sobieszewo Wyspa09:585 min.
 
Sobieszewo Most10:029 min.
 
Wiślinka (n/ż)10:0310 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.10:0512 min.
 
Bogatka I (n/ż)10:0714 min.
 
Bogatka10:0815 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)10:1118 min.
 
Przejazdowo10:1219 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)10:1320 min.
 
Dobrowo10:1522 min.
 
Rafineria10:1724 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)10:1825 min.
 
Tarcice10:2027 min.
 
Błonia10:2128 min.
 
Elbląska - Wiadukt10:2229 min.
 
Miałki Szlak10:2330 min.
 
Mostek10:2431 min.
 
Brama Żuławska10:2532 min.
 
Akademia Muzyczna10:2633 min.
 
Podwale Przedmiejskie10:2835 min.
 
Brama Wyżynna10:3138 min.
 
Dworzec Główny10:3340 min.
 
Łagiewniki10:3441 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)10:3542 min.
 
Wałowa10:3643 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy