Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przegalina21:46
Przegalińska21:47
Świbnieńska21:49
Uzdrowiskowa21:51
Świbnieńska - Sklep (n/ż)21:52
Świbno - Przychodnia (n/ż)21:52
Przystań21:53
Węgorzowa21:54
Kempingowa21:55
Trałowa - Szkoła21:56
Boguckiego (n/ż)21:57
Kwiatowa21:58
Wieniec (n/ż)21:59
Lazurowa22:00
Pole Namiotowe (n/ż)22:01
Turystyczna (n/ż)
 
22:02
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)22:031 min.
 
Falowa (n/ż)22:042 min.
 
Sobieszewo Wyspa22:053 min.
 
Sobieszewo Most22:075 min.
 
Wiślinka (n/ż)22:086 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.22:108 min.
 
Bogatka I (n/ż)22:1210 min.
 
Bogatka22:1311 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)22:1513 min.
 
Przejazdowo22:1614 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)22:1715 min.
 
Dobrowo22:1816 min.
 
Rafineria22:1917 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)22:2018 min.
 
Tarcice22:2119 min.
 
Błonia22:2220 min.
 
Elbląska - Wiadukt22:2321 min.
 
Miałki Szlak22:2422 min.
 
Mostek22:2523 min.
 
Brama Żuławska22:2624 min.
 
Akademia Muzyczna22:2725 min.
 
Podwale Przedmiejskie22:2927 min.
 
Brama Wyżynna22:3129 min.
 
Dworzec Główny22:3331 min.
 
Łagiewniki22:3432 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)22:3533 min.
 
Wałowa22:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy