Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Przegalina14:34
Przegalińska14:35
Świbnieńska14:37
Uzdrowiskowa14:39
Świbnieńska - Sklep (n/ż)14:40
Świbno - Przychodnia (n/ż)14:40
Przystań14:41
Węgorzowa14:42
Kempingowa14:43
Trałowa - Szkoła14:44
Boguckiego (n/ż)14:45
Kwiatowa14:47
Wieniec (n/ż)14:48
Lazurowa14:50
Pole Namiotowe (n/ż)14:51
Turystyczna (n/ż)
 
14:52
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)14:542 min.
 
Falowa (n/ż)14:553 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:575 min.
 
Sobieszewo Most15:019 min.
 
Wiślinka (n/ż)15:0210 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.15:0513 min.
 
Bogatka I (n/ż)15:0715 min.
 
Bogatka15:0816 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)15:1119 min.
 
Przejazdowo15:1220 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)15:1321 min.
 
Dobrowo15:1523 min.
 
Rafineria15:1725 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)15:1826 min.
 
Tarcice15:2028 min.
 
Błonia15:2129 min.
 
Elbląska - Wiadukt15:2230 min.
 
Miałki Szlak15:2331 min.
 
Mostek15:2432 min.
 
Brama Żuławska15:2533 min.
 
Akademia Muzyczna15:2634 min.
 
Podwale Przedmiejskie15:2836 min.
 
Brama Wyżynna15:3139 min.
 
Dworzec Główny15:3341 min.
 
Łagiewniki15:3543 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)15:3644 min.
 
Wałowa15:3745 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy