Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Przegalina12:49
Przegalińska12:50
Świbnieńska12:52
Uzdrowiskowa12:54
Świbnieńska - Sklep (n/ż)12:55
Świbno - Przychodnia (n/ż)12:55
Przystań12:56
Węgorzowa12:57
Kempingowa12:58
Trałowa - Szkoła12:59
Boguckiego (n/ż)13:00
Kwiatowa13:02
Wieniec (n/ż)13:03
Lazurowa13:05
Pole Namiotowe (n/ż)13:06
Turystyczna (n/ż)
 
13:07
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:092 min.
 
Falowa (n/ż)13:103 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:125 min.
 
Sobieszewo Most13:169 min.
 
Wiślinka (n/ż)13:1710 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.13:2013 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:2215 min.
 
Bogatka13:2316 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)13:2619 min.
 
Przejazdowo13:2720 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)13:2821 min.
 
Dobrowo13:3023 min.
 
Rafineria13:3225 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)13:3326 min.
 
Tarcice13:3528 min.
 
Błonia13:3629 min.
 
Elbląska - Wiadukt13:3730 min.
 
Miałki Szlak13:3831 min.
 
Mostek13:3932 min.
 
Brama Żuławska13:4033 min.
 
Akademia Muzyczna13:4134 min.
 
Podwale Przedmiejskie13:4336 min.
 
Brama Wyżynna13:4639 min.
 
Dworzec Główny13:4841 min.
 
Łagiewniki13:5043 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)13:5144 min.
 
Wałowa13:5245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy